Kontakt

Magda Andrzejewska Fotografia

magda.andrzejewska.fotografia@gmail.com


Polityka prywatności

Przesyłając zapytanie na adres e-mail magda.andrzejewska.fotografia@gmail.com lub przesyłając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na na otrzymanie zwrotnej informacji na podany adres poczty elektronicznej.

Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail. 

Administratorem danych osobowych jest Magda Andrzejewska Fotografia.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Pani/Pana życzenie. Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przez nas na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie w/w usługi.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania.

Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,

Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, także w formie profilowania. Profilowanie będzie miało na celu umożliwienie przygotowania najlepszej, spersonalizowanej oferty i dedykowanych reklam.

Znajdź mnie na Instagramie